כולנו יודעים שבזמן תדלוק הרכב עלינו לבצע עצירה מלאה ולדומם מנוע. מה אפשר להרוויח מכך שהרכב עוצר בתחנת דלק אורות?

תחנות דלק אורות דואגת ללקוחותיה ותמיד מחדשת את המבצעים בכל תחנה, בנוסף לכך יש מגוון של חנויות במתחם התחנות שלא תרצו לפספס. בתחנות דלק אורות העצירה בהחלט משתלמת! אצלנו בתחנות תוכלו להנות מרחיצה חיצונית במחיר סימלי בתדלוק הרכב. בנוסף לכך, יש מבצעים שווים ביותר על חטיפים ומוצרים שתמיד כיף לנשנש במהלך הנסיעה.

על חנות המוצרים לרכב שלנו שמעתם?

כל מי שנתקע עם הרכב יודע שבתחנות דלק אורות יש את הפתרון לרכב שלו. אצלנו תמצאו מגוון שמנים לכל רכב, נוזלי שמשות, מים ירוקים, מים אדומים, מים מזוקקים, כיסוי להגה, שלטי נהג חדש, מגבים לרכב, ספרי מפיץ ריח, ג'ק, עצי ריח, ספרי לתיקון פנצ'רים ועוד. אין סיבה ללכת למוסך כדי לרכוש מוצרים בסיסים לרכב, פשוט הגיעו אל תחנות דלק אורות ותהנו ממחירים אטרקטיבים ועל הדרך, תוכלו לתדלק את הרכב.

מה לגבי שוק פירות וירקות?

מי צריך ללכת לירקן שאפשר להגיע לתחנות דלק אורות, לתדלק ולרכוש פירות וירקות טריים? כן זה לא חלום, נפתח אצלנו שוק ירקות ופירות. בואו להנות ממגון של פירות וירקות בכל יום! עם פירות וירקות כאלה אין סיבה ללכת רחוק מהבית. פנקו את עצמכם עם סלט עשיר בערב מהירקות של שוק תחנת דלק אורות.

הסלולרי התקלקל?

בתחנת דלק אורות יש שירותי מעבדה לסלולר עם מחירים אטרקטיבים ונוחים. בואו לתקן את הפלאפון בזמן התדלוק! שני ציפורים במכה אחת. כולנו יודעים שהזמן שלכם הוא יקר מאוד ואנו מנסים להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן. הגיע הזמן להנות ממגוון רחב של שירותים בתחנות דלק אורות.

אצלנו בתחנות דלק אורות תכולו להנות ממגון רחב ומשתנה של מבצעים בכל חודש בחנות הנוחות. בנוסף, הדלק אצלנו איכותי ועומד בתקנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *