תחנת דלק אורות קיימת שנים רבות והיא בעלת סניפים בפריסה ארצית. המטרה של תחנת דלק אורות היא להעניק לכל לקוח שירות איכותי וטוב, לכן יש בכל תחנה מגוון רחב של שירותים משלמים לכל אחד.

כחלק מהשירותים המשלימים תוכלו למצוא בתחנת דלק אורות מגוון מוצרים לרכב כגון: כיסוי הגה, נוזל שמשות, שמנים למנוע, ריחנים, ג'ק, תרסיס לתיקון פנצ'רים, כבלים להתנעה, מגבים לרכב ועוד מגוון מוצרים.

נוסף לכך, יש שירותי תיקון לסלולר, שוק ירקות ופירות ועוד מגוון חנויות. לכל תחנה יש שירותים שונים וכדאי מאוד לקפוץ לתחנה ולהנות ממבצעים שווים.

תחנת דלק אורות מעניקה לכם שטיפה לרכב במחיר מוזל בתדלוק מעל 25 ליטר. כל מי שנכנס לתחנה נהנה משירותי תדלוק עם אנשי צוות מקצועיים. מחירי הדלק בתחנת דלק אורות טובים ואטרקטיבים בהתחשב באזור. כל מי שרוצה לתדלק ולקבל יחס טוב ושירות אדיב ומקצועי אנו ממליצים לו בחום להגיע לתדלק בתחנת דלק אורות.

הדלקים בתחנת דלק אורות עומדים בתו תקן והם לא מהולים במים. נוסף לכך, האקדחים של הדלק עוברים כיול אחת לתקופה בכדי לדאוג שאכן כמות הדלק שרכשתם הגיעה אל מיכל הדלק שלכם. כל מה שאתם צריכים כדי לשמור על חווית נסיעה טובה תוכלו למצוא בחנויות הנוחות של תחנת דלק אורות. יש מבצעים אטרקטיבים על קפה ומאפה, משקאות אנרגיה, חטיפים ועוד מגוון רחב של מוצרים טעימים ומתוקים לדרך.

תחנת דלק אורות דואגת לכל לקוח ותמיד נמשיך לחדש ולעדכן עבורכם את השירותים. חשוב לנו מאוד שכל לקוח יצא מרוצה ויחזור אל התחנה בידיעה שהיא מעניקה לו חווית תדלוק שונה מהרגיל. במידה ואתם רוצים לקבל תדלוק בשירות אחר הגיעו עוד היום לתדלק בתחנת דלק אורות, ותהנו ממחירי דלק זולים ואטרקטיבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *