שלטי פרסום נמצאים בסביבתנו באופן תמידי. בין אם בכביש בדרך הביתה, בעיר שבה אנו גרים, על אוטובוסים, על שלטי חוצות ועוד. אנו נחשפים לתוכן פרסומי באופן יום יומי. 

אצלנו בתחנת דלק אורות יש שלטי פרסום שיכולים לסייע לכל בעל עסק לקדם את העסק שלו. רוצים לצבור קהל לקוחות רחב יותר? להגדיל את כמות החשיפות? פנו עוד היום אל תחנת דלק אורות ופרסמו את העסק שלכם על השלטים השונים בתחנות. 

הפרסום מפה לאוזן הוא החזק ביותר, אין כמו לקוחות שנהנו מהשירות שלכם, וממליצים לאחרים לחייג אליכם במטרה לקבל את השירות שלכם. אך כיום בעידן הדיגיטלי בו אנו נמצאים בסביבה מלאה בגירויים יש פרסומות ממומנות שקופצות לנו בכל פלטפורמה אפשרית. בין אם בזמן משחק באינטרנט לקריאת כתבה. כל בעל עסק יודע שכדי להגדיל את החשיפה לעסק שלו עליו לפרסם את העסק בכמה שיותר ערוצי תקשורת ובניהם שלטי פרסום. 

כל מי שמתדלק את רכבו נמצא בתחנה לפחות חמש דקות שבהם הוא מסתכל סביב הרכב ובודק האם יש תקלה, כמה ליטרים כבר המשאבה מילאה ברכב ואילו מבצעים יש בחנות הנוחות. אלו הם חמש דקות חשובות שבהם הוא מסיט את תשומת הלב שלו אל הסביבה ואל הפרסומים השונים. כידוע לכם אסור להשתמש בפלאפונים ניידים באזור התדלוק ועל הרכב לדומם מנוע. מה שמשאיר את האיש שמתדלק את רכבו בריכוז מלא לסביבה מלאה בגירויים. 

אצלנו בתחנת דלק אורות תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים משלימים שיהפכו לכם את הנסיעה לחוויה. יש לנו מבצעים אטרקטיבים בחנות הנוחות, שוק פירות וירקות, פנצ'ריה, רחיצת מכוניות ועוד. אנו ממליצים לכם לפרסם את העסק שלכם אצלנו ולהנות ממחיר פרסום משתלם וקהל לקוחות מגוון ורחב. 

בכדי לבצע את הפרסום על שלטי התחנה השאירו לנו פרטים או צרו איתנו קשר עוד היום. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *