הרכב הוא מוצר שימושי בחיינו והוא משמש אותנו לניידות ממקום למקום, את הרכב אנו מתדלקים בממוצע פעם אחת בשבוע. כיצד נדע באיזה תחנת דלק הכי טוב לתדלק מהי בדיקת איכות ומדוע צריך אותה? הכל בכתבה שלפניכם.

מנהל הדלק והגז הינו גוף של הממשלה שתפקידו הוא הבטחת הספקה, קידום תחרות ועידוד שימוש בדלקים ממקורות מתחדשים. בנוסף, הוא מופקד על פיקוח המחירים של הדלקים השונים, והוא מפקח ומייעץ על איכויות מוצרי הדלק השונים. כחלק מתפקידו הוא אוכף תחנות דלק פיראטיות המספקות דלק ללא היתרים וללא רישיון. מנהל הדלק והגז מבצע ביקורות פתע לתחנות דלק רבות בכדי לוודא שאיכות הדלק שלהם תקינה והם לא מוהלים דלקים ומסכנים את רכבי הציבור.

לפעמים ישנן שמועות על תחנות דלק שמוהלות דלקים במים. מהילת דלק מסכנת את הרכב שלכם, ולכן חשוב שתשימו לב היכן אתם מתדלקים. מנגד לכך, לפעמים השמועות אינן נכונות והתחנה אינה מוהלת דלק, ולכן אין צורך להקשיב לשמועות מבלי לבדוק אותן בצורה יסודית אל מול מנהל התחנה.

מהי בדיקת איכות?

בדיקת איכות נעשית מידי שנה בכל תחנות הדלק בארץ. בבדיקת האיכות לוקחים דוגמיות מכל מיכל דלק ובודקים האם איכות הדלק עומדת בתקנות שקבע משרד האנרגיה. במידה והבדיקה אינה טובה על בעל תחנת הדלק לרוקן את המיכל ולהזמין בדיקה נוספת בכדי לקבל אישור שאיכות הדלק שלו עומדת בתקנים.

חשוב מאוד לשים לב ולברר אל מול מנהל התחנה מתי בוצעה בדיקת האיכות האחרונה ומה היו תוצאותיה. לרוב כאשר ישנו חשד על מהילת דלקים בתחנת דלק מיד תבוצע בדיקה על ידי מנהל הדלק והגז. תחנת דלק אורות קיימת כבר מעל 4 שנים בשוק תחנות הדלק, והיא מספקת לכם דלק איכותי שעומד בתקנים. בחודש ינואר בוצעה בדיקת פתע, שלא מן המניין, לתחנת דלק אורות בחיפה. תוצאות הבדיקה- הדלק תקין!

אנו מזמינים אתכם להנות ממחירי דלק טובים בתחנת דלק אורות בחיפה ומחנות הנוחות שתהפוך לכם את הנסיעה לטובה יותר.

מחכים לכם בתחנת דלק אורות חיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *